Bydgoski Park Przemysłowo-Technologiczny - menu - ikona
+48 52 365 33 10biuro@bppt.pl
  • Język polski
  • Język angielski
Strona głównaOferta inwestycyjna

Oferta inwestycyjna

Nasza przestrzeń. Twój biznes.

BPPT to jeden z największych parków przemysłowo-technologicznych w Polsce. Zlokalizowany w centralnej części kraju, obejmuje tereny inwestycyjne o pow. 286 hektarów. Obszar jest dogodnie skomunikowany i został objęty w całości miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego.

BPPT oferuje:

Jeżeli planujecie Państwo inwestycje greenfield, Bydgoszcz jest miastem, które z pewnością spełni Wasze oczekiwania. Strefa ekonomiczna w BPPT, to nieruchomości inwestycyjne, które spełniają wszystkie kryteria stawiane przez projektantów nowoczesnych obiektów przemysłowych.


Dlaczego BPPT?

Atrakcyjna lokalizacja, ponieważ tereny inwestycyjne są oddalone od centrum miasta o niespełna 5 km i leżą w sąsiedztwie głównych tras komunikacyjnych:

Teren BPPT objęty jest możliwością zwolnienia z podatku od nieruchomości w ramach pomocy de minimis na tworzenie nowych miejsc pracy związanych z nową inwestycją, a część obszaru BPPT włączona jest do Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, dzięki czemu działającym w niej przedsiębiorcom przysługuje zwolnienie z podatku dochodowego.

a ponadto:

Skontaktuj się z nami

Robert Piątkowski
+48 664 464 545 - robert.piatkowski@bppt.pl

Oferta inwestycyjna

Panorama 3D

Loading...