Konkursy BPPT

   A A A
   

 

W dniu dzisiejszym (17.05.2013 r.) rozdaliśmy nagrody, wyróżnienia oraz podziękowania za udział w konkursie. 

Zwyciężczynią została Pani Marzena Gągola, studentka Uniwersytety Technologiczno-Przyrodniczego w Bydgoszczy. Wyróżnienia otrzymały: Pani Weronika Jakubczak oraz Angelika Żuchelkowska – uczennice Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Bydgoszczy.

Prezes BPPT, Andrzej Półgrabski, podziękował wszystkim uczestnikom Konkursu za poświęcony czas i pomysłowość z jaką przygotowane były prace. Zapewnił również, że będzie promował młodych projektantów wśród firm, które lokują się na terenie BPPT.

Pan Karol Dąbrowski - Architekt Krajobrazu w Leśnym Parku Kultury i Wypoczynku, podsumował prace komisji konkursowej wskazując kryteria jakimi się kierowała przy wyborze projektu. Jako jeden z najważniejszych elementów wskazał wpisanie się zwycięskiego projektu w krajobraz otaczający siedzibę BPPT, czyli teren poprzemysłowy, otoczony sosnami i kwaśnymi glebami.

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Rozstrzygnęliśmy konkurs  na zagospodarowanie terenu wokół siedziby Zarządu BPPT pn. „Zielony BPPT”. W ramach konkursu zostało złożonych 19 projektów, wszystkie bardzo nam się podobały.

Zwyciężczynią i zdobywczynią nagrody głównej została Pani Marzena Gągola, studentka Uniwersytety Technologiczno-Przyrodniczego w Bydgoszczy.

Przyznaliśmy również 2 wyróżnienia, które otrzymały: Pani Weronika Jakubczak oraz Pani Angelika Żuchelkowska – uczennice Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Bydgoszczy.

Pozostali uczestnicy również mogą liczyć na upominki.

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za wzięcie udziału w konkursie oraz  przygotowanie prac.

Niebawem poinformujemy o terminie wręczenia nagród, wyróżnień oraz podziękowań za udział w konkursie. Na spotkanie zaprosimy wszystkich uczestników.

Zapraszamy do częstych odwiedzin naszej strony internetowej oraz fanpage’a.

 

Tu możesz zobaczyć prace:

1) Zwycięska - p. Marzena Gągola

2) Wyróżnienie - p. Weronika Jakubczak

3) Wyróżnienie - p. Angelika Żuchelkowska

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Bydgoski Park Przemysłowo-Technologiczny Sp. z o.o. ogłasza konkurs pn. „Zielony BPPT” na opracowanie projektu zagospodarowania terenu wokół siedziby Zarządu BPPT.

Nagrody:

Za zajęcie pierwszego miejsca przewidziany jest voucher - do wyboru spośród propozycji wskazanych przez Organizatora. Przyznamy także kilka wyróżnień w postaci nagród rzeczowych.

 

Dla kogo:

Do udziału w konkursie zapraszamy młodych projektantów zieleni, uczniów szkół ogrodniczych i ogólnokształcących o profilu architektura krajobrazu oraz studentów architektury krajobrazu.          


Każdy uczestnik może złożyć maksymalnie dwa projekty.  


Prace należy składać do dnia 26 kwietnia 2013 roku do godziny 16:00, w budynku Zarządu Bydgoskiego Parku Przemysłowego przy ulicy Bogdana Raczkowskiego 11 w Bydgoszczy.

Szczegóły Konkursu znajdują się w Regulaminie.

Zapraszamy do udziału!

 

Dokumenty do pobrania:

REGULAMIN - pobierz

Załącznik nr 1: zdjęcie 1; zdjęcie 2; zdjęcie 3; zdjęcie 4; zdjęcie 5

Załącznik nr 2 wyciąg z mapy tereny

Załącznik nr 3 mapa z lokalizacją nasadzenia drzew w rejonie przepompowni

Załącznik nr 4 Plan Zagospodarowania Terenu

Załącznik nr 5 mapa sytuacyjno-wysokościowa

Załącznik nr 6 kwestionariusz osobowy

Plakat

 

 Więcej informacji udziela p. Karol Kabaciński, konkurs@bppt.pl, tel. 52 365 33 25.

 

Pytania i odpowiedzi dotyczące Konkursu "Zielony BPPT" - zaktualizowane dnia 19.04.2013 r.

 

Informujemy, że planowany chodnik (załącznik nr 2) został już ułożony.  Zmianie uległa jego szerokość, która wynosi ok 150 cm (planowano szerokość 200 cm). Nie ujęcie zmiany w projekcie nie ma wpływu na jego ocenę.
Za wszystkie utrudnienia serdecznie Państwa przepraszamy.

 
powrt
InvestPSSEBydgoszczBIP

Bydgoski Park Przemysłowo-Technologiczny Sp. z o.o.
ul. Bydgoskich Przemysłowców 6, 85-862 Bydgoszcz (biurowiec IDEA Przestrzeń Biznesu) tel. 52 365 33 10, fax 52 365 33 17
REGON: 340011279,  NIP: 953-249-38-87, Wysokość Kapitału Zakładowego Spółki: 76 519 000,00 PLN
Sąd Rejonowy w Bydgoszczy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, KRS 0000237714

projekt & wykonanie: grafika.biz