Pomagamy inwestorom

   A A A
   

Zanim firma lub indywidualny przedsiębiorca rozpoczną oficjalną działalność w Bydgoskim Parku Przemysłowo-Technologicznym, planowana inwestycja musi przejść kilka etapów. Na każdym z nich nasz inwestor może liczyć na pomoc i wsparcie ze strony BPPT.

Tereny będące częścią Bydgoskiego Parku Przemysłowo-Technologicznego to nie tylko szansa na rozwój dla Inwestorów. To również okazja na wzmocnienie oraz zaktywizowanie rozwoju lokalnej gospodarki. Dlatego też pragniemy uczynić wszystko, co w naszej mocy, by wspomóc Państwa już na etapie przygotowań do działalności w ramach BPPT.

Ze względu na to, iż zanim będzie mogło dojść do budowy nowej siedziby Państwa przedsiębiorstwa niezbędne będzie wykonanie kilku podstawowych kroków, pragniemy, by wsparcie naszych ekspertów pozwoliło bezproblemowo przejść przez ten etap. Już w trakcie negocjacji mających na celu uzgodnienie podziału geodezyjnego, jak i podczas uzyskiwania opinii Urzędu Miasta na temat oddziaływania działalności na środowisko naturalne nowi Inwestorzy Bydgoskiego Parku Przemysłowo-Technologicznego mogą opierać się na wiedzy oraz doświadczeniu specjalistów.


Najedź kursorem na pole aby zobaczyć opis.


powrt
InvestPSSEBydgoszczBIP

Bydgoski Park Przemysłowo-Technologiczny Sp. z o.o.
ul. Bydgoskich Przemysłowców 6, 85-862 Bydgoszcz (biurowiec IDEA Przestrzeń Biznesu) tel. 52 365 33 10, fax 52 365 33 17
REGON: 340011279,  NIP: 953-249-38-87, Wysokość Kapitału Zakładowego Spółki: 76 519 000,00 PLN
Sąd Rejonowy w Bydgoszczy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, KRS 0000237714

projekt & wykonanie: grafika.biz