Bydgoski Park Przemysłowo-Technologiczny - menu - ikona
+48 52 365 33 10biuro@bppt.pl
Strona głównaAktualnościWydarzeniaAri Horie w Polsce – Spotkanie dla kobiet biznesu

Ari Horie w Polsce – Spotkanie dla kobiet biznesu

08.03.2019

Wydarzenia

9 kwietnia w Bydgoskim Centrum Targowo-Wystawienniczym odbędzie się spotkanie z jedną z najbardziej inspirujących kobiet w Dolinie Krzemowej – Ari Horie. Założycielka Women’s Startup Lab opowie o kobietach działających w biznesie, będzie motywować i inspirować do działania!

Ari Horie to pochodząca z Japonii założycielka Women’s Startup Lab. Od wielu lat mieszka i pracuje w San Francisco. W swojej działalności wspiera kobiety i pomaga im w rozwoju osobistym oraz odnoszeniu sukcesów. Inwestuje, wspiera i promuje biznesy współtworzone przez kobiety. Zyskała duże uznanie na arenie międzynarodowej dzięki swojej pasji, niesamowitym wynikom biznesowym i świetnym umiejętnościom publicznego przemawiania.

Spotkanie odbędzie się w ramach projektu “Wykłady i warsztaty naukowców, przedsiębiorców oraz inwestorów z Doliny Krzemowej”, który odbywa się pod patronatem Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko-Pomorskiego.

Partnerem wydarzenia jest Bydgoski Park Przemysłowo-Technologiczny.

W ramach wizyty w Polsce, Ari Horie wygłosi również wykłady na Uniwersytecie Technologiczno-Przyrodniczym w Bydgoszczy oraz Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, jednak z racji ograniczonej liczby miejsc obowiązują zapisy. Darmową wejściówkę można zarezerwować do 22 marca pod adresem: arihorie.evenea.pl.

Serdecznie zapraszamy!

Archiwum

Kategorie

Najnowsze aktualności

Wszystkie aktualności

Panorama 3D