Facebook Pixel
Bydgoski Park Przemysłowo-Technologiczny - menu - ikona

BPPT na Bydgoskim Festiwalu Nauki

28.05.2019

BPPT

X Bydgoski Festiwal Nauki przeszedł już do historii. Jubileuszowa edycja święta nauki trwała od 22 do 26 maja. Wśród instytucji wspierających znalazł się również Bydgoski Park Przemysłowo-Technologiczny. 

Uroczysta inauguracja BFN odbyła się 22 maja o godz. 17 w Kinoteatrze Klubu Inspektoratu Wsparcia Sił Zbrojnych w Bydgoszczy. Podczas gali otwarcia wystąpili Łukasz Jakóbiak, który wygłosił wykład motywacyjny oraz Magdalena Steczkowska ze swoim recitalem seriaLOVE. Przez 4 dni na terenie całego województwa kujawsko-pomorskiego można było wziąć udział w ciekawych zajęciach, wykładach i pokazach. Propozycji było mnóstwo, zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.

Na zakończenie festiwalu odbył się Piknik Naukowo-Rodzinny. W niedzielę, 26 maja od godziny 12 do 18 Wyspa Młyńska wypełniła się licznymi stoiskami z atrakcjami dla całej rodziny. W strefie Bydgoskiego Parku Przemysłowo-Technologicznego na odwiedzających czekał quiz z wiedzy o parku. W trakcie zabawy, dzieci wraz z rodzicami, mogli zapoznać się z wieloma ciekawostkami na temat BPPT.

 

 

 

 

 

 

Archiwum

Kategorie

Najnowsze aktualności

Wszystkie aktualności

Panorama 3D