fbpx
Bydgoski Park Przemysłowo-Technologiczny - menu - ikona
+48 52 365 33 10biuro@bppt.pl
Strona głównaO nasRealizowane projektyBudowa infrastruktury z funkcją centrum demonstracyjnego/fab labs/living labs

Budowa infrastruktury z funkcją centrum demonstracyjnego/fab labs/living labs

Przedmiotem projektu jest wybudowanie w Bydgoskim Parku Przemysłowo-Technologicznym nowoczesnego obiektu z centrami demonstracyjnymi, warsztatami i „żywymi laboratoriami”. Będzie to pierwsze tego typu miejsce w regionie. W ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego zostanie przekazane ponad 6 mln zł na realizację tego projektu.

Nowa inwestycja umożliwi rozwój przedsiębiorcom poszukującym specjalistycznej przestrzeni do tworzenia nowych produktów bądź testowania ich funkcjonalności. Budynek będzie spełniać kilka funkcji i zostanie podzielony na dwie części – biurową i halową.

Przedsiębiorcy będą mogli wybrać powierzchnie od około 16 do 40 m2. Do dyspozycji będą również hale o powierzchniach około 60, 90 i 360 m2. Całość budynku zajmie łącznie około 6 000 m

Najemcy, w zależności od swoich potrzeb zaaranżują wynajmowaną przestrzeń na wybraną funkcję obiektu – centrum demonstracyjne, warsztat lub żywe laboratorium.

Tytuł projektu: Budowa infrastruktury z funkcją centrum demonstracyjnego/fab labs/living labs w Bydgoskim Parku Przemysłowo-Technologicznym.

Wydatki kwalifikowalne: 22 348 163,83

Dofinansowanie: 6 398 542,34

Wartość ogółem: 27 491 931,51

Realizowane projekty

Panorama 3D