Facebook Pixel
Bydgoski Park Przemysłowo-Technologiczny - menu - ikona

Spotkanie z Ari Horie – Kobiety biznesu w BCTW

10.04.2019

BPPT

Inspirujące historie, ciekawe porady i fantastyczni uczestnicy – tak można podsumować spotkanie z Ari Horie, które odbyło się 9 kwietnia w Bydgoskim Centrum Targowo – Wystawienniczym. Założycielka Women’s Startup Lab spotkała się z kobietami biznesu z naszego regionu i swoimi opowieściami motywowała do działania. 

Ari Horie pochodzi z Japonii, ale od wielu lat mieszka i pracuje w San Francisco, gdzie pomaga kobietom rozwijać swoje biznesy. Od lat figuruje na czele wielu międzynarodowych rankingów. W 2019 roku japońskie wydawnictwo zaliczyło Ari Horie do grupy 50 najważniejszych osób, które zmieniają świat. Spotkanie w BCTW było okazją do poznania Ari, a także spotkania się niezwykłych kobiet z naszego województwa i nie tylko.

Wydarzenie odbyło się w ramach projektu “Wykłady i warsztaty naukowców, przedsiębiorców oraz inwestorów z Doliny Krzemowej”, prowadzonego przez Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego. Partnerem spotkania był Bydgoski Park Przemysłowo-Technologiczny.

Dziękujemy wszystkim za udział w spotkaniu!

  

 

 

 

 

 


8 marca 2019 – Zapowiedź wydarzenia

9 kwietnia w Bydgoskim Centrum Targowo-Wystawienniczym odbędzie się spotkanie z jedną z najbardziej inspirujących kobiet w Dolinie Krzemowej – Ari Horie. Założycielka Women’s Startup Lab opowie o kobietach działających w biznesie, będzie motywować i inspirować do działania!

Ari Horie to pochodząca z Japonii założycielka Women’s Startup Lab. Od wielu lat mieszka i pracuje w San Francisco. W swojej działalności wspiera kobiety i pomaga im w rozwoju osobistym oraz odnoszeniu sukcesów. Inwestuje, wspiera i promuje biznesy współtworzone przez kobiety. Zyskała duże uznanie na arenie międzynarodowej dzięki swojej pasji, niesamowitym wynikom biznesowym i świetnym umiejętnościom publicznego przemawiania.

Spotkanie odbędzie się w ramach projektu “Wykłady i warsztaty naukowców, przedsiębiorców oraz inwestorów z Doliny Krzemowej”, który odbywa się pod patronatem Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko-Pomorskiego.

Partnerem wydarzenia jest Bydgoski Park Przemysłowo-Technologiczny.

W ramach wizyty w Polsce, Ari Horie wygłosi również wykłady na Uniwersytecie Technologiczno-Przyrodniczym w Bydgoszczy oraz Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, jednak z racji ograniczonej liczby miejsc obowiązują zapisy. Darmową wejściówkę można zarezerwować do 22 marca pod adresem: arihorie.evenea.pl.

Serdecznie zapraszamy!

Archiwum

Kategorie

Najnowsze aktualności

Wszystkie aktualności

Panorama 3D