Bydgoski Park Przemysłowo-Technologiczny - menu - ikona
+48 52 365 33 10biuro@bppt.pl
  • Język polski
  • Język angielski
Strona głównaKontakt

Kontakt

Bydgoski Park Przemysłowo-Technologiczny Sp. z o.o.

ul. Bydgoskich Przemysłowców 6
85-862 Bydgoszcz
(biurowiec IDEA)

Dane identyfikacyjne Spółki

NIP: 953-249-38-87
REGON: 340011279
KRS: 0000237714, Sąd Rejonowy w Bydgoszczy,
XIII Wydział Gospodarczy
Kapitał zakładowy Spółki: 77 422 000,00 PLN

Numer konta bankowego Spółki:
SGB – Bank S.A. 61 1610 1234 2026 0034 5446 0001


 

Lokalizacja

Z centrum miasta (Rondo Jagiellonów) do Parku można dojechać ulicami: Bernardyńską i Kujawską, Wojska Polskiego (przez Zachem), Szpitalną oraz Glinki (wjazd 1). Zakończenie projektu rozbudowy infrastruktury technicznej otworzyło możliwość bezpośredniego wjazdu do BPPT z drogi krajowej nr 10 (wjazd 2).

Możliwy jest również dojazd komunikacją publiczną – linia nr 56 (Park Przemysłowy/Biurowiec  i 68 (Exploseum).

Lokalizacja GPS: 53°5’40” N, 18°3’55” E


Informacja

Sekretariat

+48 52 365 33 10
biuro@bppt.pl

Recepcja

+48 52 561 58 00
+48 52 561 58 01

Kontakty

Dyrektor

Katarzyna Delbowska
+48 52 365 33 22
katarzyna.delbowska@bppt.pl

Oferta terenów inwestycyjnych

Robert Piątkowski
+48 52 365 33 13
robert.piatkowski@bppt.pl

Oferta powierzchni biurowej

Katarzyna Rosa-Czubak
+48 52 561 58 02
katarzyna.czubak@bppt.pl

Oferta powierzchni biurowej

Paulina Piskulska
+48 52 365 33 25
paulina.piskulska@bppt.pl

Oferta sal konferencyjno-szkoleniowych

Katarzyna Angierska
+48 52 561 58 00
katarzyna.angierska@bppt.pl

 

Oferta sal konferencyjno-szkoleniowych

Przemysław Dawid
+48 52 561 58 01
przemyslaw.dawid@bppt.pl

Marketing i współpraca z mediami

Katarzyna Lewandowska
+48 52 365 33 23
katarzyna.lewandowska@bppt.pl

Projekty

Anna Brzeska-Waszczeniuk
+48 52 365 33 11
anna.brzeska@bppt.pl

Kierownik Pionu Technicznego

Łukasz Kotliński
+48 575 777 062
lukasz.kotlinski@bppt.pl

Administrator Majątku

Leszek Główczewski
+48 52 365 33 19
leszek.glowczewski@bppt.pl

IT

Łukasz Dubiel
+48 795 666 207
lukasz.dubiel@bppt.pl

Informacje dodatkowe

Panorama 3D