fbpx
Bydgoski Park Przemysłowo-Technologiczny - menu - ikona
+48 52 365 33 10biuro@bppt.pl
Strona głównaO nasRealizowane projekty

Realizowane projekty

Budowa infrastruktury z funkcją centrum demonstracyjnego/fab labs/living labs

Budowa infrastruktury z funkcją centrum demonstracyjnego/fab labs/living labs

W ramach projektu na terenie BPPT zostanie wybudowany nowoczesny obiekt z centrami demonstracyjnymi, warsztatami i „żywymi laboratoriami”. Będzie to pierwsze tego typu miejsce w regionie. W ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego zostanie przekazane ponad 6 mln zł na realizację tego projektu.  Nowa inwestycja umożliwi rozwój przedsiębiorcom poszukującym specjalistycznej przestrzeni do tworzenia nowych produktów bądź testowania ich funkcjonalności. Budynek będzie spełniać kilka funkcji i zostanie podzielony na dwie części – biurową i halową.

Szczegóły
FAIR PARK

FAIR PARK

W ramach projektu pn. "Fair Park", współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020, będziemy promować tereny inwestycyjne BPPT poprzez udział w najważniejszych targach i konferencjach branżowych na terenie Polski i Europy. Naszym celem jest pozyskanie nowych inwestorów, a tym samym wzrost zatrudnienia na terenie Parku.

Szczegóły
Innova Foster

Innova Foster

Głównym celem projektu Innova Foster  jest ocena oraz ulepszenie wsparcia startupów przez władze regionalne i instytucje otoczenia biznesu. Ponadto projekt ma przyczynić się do zwiększenia udziału startupów w tworzeniu innowacyjnych rozwiązań oraz wpływu na innowacyjność regionów.

Szczegóły

Panorama 3D