Facebook Pixel
Bydgoski Park Przemysłowo-Technologiczny - menu - ikona

Centrum Rozwoju

Oferta dla Sektora MŚP:

Budynek przeznaczony dla firm zaczynających swoją działalność, tzw. Start upów. Dzięki odseparowanej przestrzeni biurowej od hal jest tutaj możliwość swobodnego prowadzenia zarówno działalności usługowej, magazynowej  czy lekkiej produkcji.

Posiadamy biura, które dostosujemy do Państwa oczekiwań. Są one w pełni wyposażone w nowoczesne meble oraz dobrze oświetlone.  W przestrzeni biurowej znajduje się sala konferencyjna oraz zaaranżowane kuchnie na każdym piętrze.

Dla pracowników, którzy swoje działania będą wykonywać przede wszystkim w halach znajdują się przestronne szatnie z łazienkami oraz duża kuchnia ze strefą lunchową, gdzie można spokojnie odpocząć w czasie przerwy. Dużym atutem obiektu jest łatwy dojazd oraz możliwości swobodnego zawracania dla samochodów ciężarowych. 

Miejsce dedykowane Start-upom z sektora Małych i Średnich Przedsiębiorstw:

Jeden obiekt wiele możliwości:
Wszyscy nasi najemcy mają możliwość dostosowania obiektu do swoich potrzeb. Przestrzeń halowa może pełnić funkcję magazynową, produkcyjną, warsztatową czy showroomu.
Przedsiębiorcy mogą wybrać powierzchnie biur od ok. 15m² do 25m². Do dyspozycji są również hale o powierzchniach około od 150 do 200 m2. Całość budynku to ponad 5300 m2 powierzchni użytkowej

Biura oraz sale konferencyjne są w pełni wyposażone w nowoczesne meble, oraz zaaranżowane do potrzeb Najemców.

Biuro Centrum Rozwoju Biuro Centrum Rozwoju Biuro Centrum Rozwoju

 

Skontaktuj się z nami!

Małgorzata Zielinska
+ 48 668 244 756 malgorzata.zielinska@bppt.pl

Centrum Rozwoju

Panorama 3D