Facebook Pixel
Bydgoski Park Przemysłowo-Technologiczny - menu - ikona

Centrum Technologiczne

wynajem-biur

Centrum Technologiczne to nowoczesny obiekt łączący wiele funkcji w jednej przestrzeni. Znajdują się tutaj biura do wynajęcia o różnych powierzchniach, tak aby dostosować przestrzeń do potrzeb naszych najemców. W ramach obiektu dostępne są również hale do wynajęcia, które pełnić mogą funkcję przestrzeni magazynowej, warsztatowni, showroomów, centrów demonstracyjnych oraz laboratoriów. 

Dlaczego centrum technologiczne?

To nowoczesne biura doskonale doświetlone dużymi oknami. Wielkość przestrzeni mogą Państwo dobrać do swoich potrzeb. Posiadamy bowiem w ofercie powierzchnie biurowe o różnych parametrach oraz w pełni wyposażoną salę konferencyjną. Hale oraz biura zlokalizowane są w obrębie jednego obiektu.

Przed obiektem zlokalizowany jest wygodny, przestronny i bezpłatny parking. Dużym atutem jest również łatwy dojazd samochodów ciężarowych do hal.  Nasi klienci cenią sobie również bliskość biurowca IDEA Przestrzeń Biznesu, w którym funkcjonuje lunch bar oraz lobby. Obecność recepcji jest dużym ułatwieniem dla najemców korzystających z usługi pocztowej. Już nie musisz czekać z niecierpliwością na kuriera – my zrobimy to za Ciebie.

Oferta na wynajem biur i hal

wynajem halwynajem halwynajem biur

Jedyne takie miejsce w regionie

Nowa inwestycja umożliwia rozwój przedsiębiorcom poszukującym specjalistycznej przestrzeni do tworzenia nowych produktów bądź testowania ich funkcjonalności. Budynek spełnia kilka funkcji i został podzielony na dwie części – biurową i halową. To pierwsze tego typu miejsce w regionie.

Przedsiębiorcy mogą wybrać powierzchnie biur od około 16 do 75 m2. Do dyspozycji są również hale o powierzchniach około 60, 90 i 360 m2. Całość budynku zajmuje łącznie około 6 000 m2

Jeden obiekt, wiele funkcji

Najemcy w zależności od swoich potrzeb mogą dowolnie zaaranżować wynajmowaną przestrzeń. W halach znaleźć się mogą magazyny, warsztaty, centra demonstracyjne czy laboratoria.

Laboratoria i warsztatownie przewidziano jako miejsca do tworzenia, realizowania i testowania projektów. Ponadto można wynająć przestrzeń demonstracyjną (tzw. showroom), aby prezentować w nim swoją firmę i usługi. Rozwiązanie to ułatwia firmom zdobywanie nowych klientów bądź poszerzanie sieci kontaktów.

 

 

Skontaktuj się z nami!

Małgorzata Zielinska
+ 48 668 244 756 malgorzata.zielinska@bppt.pl

Centrum Technologiczne

Panorama 3D