Facebook Pixel
Bydgoski Park Przemysłowo-Technologiczny - menu - ikona

Nieruchomości, grunty, działki - Oferty inwestycyjne

Atrakcyjna oferta inwestycyjna – grunty i nieruchomości typu greenfield. Działki przemysłowe BPPT włączone są częściowo do Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej!

Nasza przestrzeń. Twój biznes.

BPPT to jeden z największych parków przemysłowo-technologicznych w Polsce. Zlokalizowany w centralnej części kraju, posiada w ofercie grunty inwestycyjne o pow. 286 hektarów. Obszar jest dogodnie skomunikowany i został objęty w całości miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego.

Oferty inwestycyjne BPPT wyróżniają:

Jeżeli szukają Państwo ofert nieruchomości inwestycyjnych – działek przemysłowych typu greenfield, Bydgoszcz jest miastem, które z pewnością spełni Państwa oczekiwania. Strefa ekonomiczna w BPPT, to atrakcyjne oferty gruntów inwestycyjnych – nieruchomości, które spełniają wszystkie kryteria stawiane przez projektantów nowoczesnych obiektów przemysłowych.


Dlaczego BPPT?

Atrakcyjna lokalizacja, ponieważ nasze nieruchomości inwestycyjne to grunty oddalone od centrum miasta o niespełna 5 km i leżą w sąsiedztwie głównych tras komunikacyjnych:

Teren BPPT objęty jest możliwością zwolnienia z podatku od nieruchomości w ramach pomocy de minimis na tworzenie nowych miejsc pracy, a część gruntów i nieruchomości inwestycyjnych BPPT włączona jest do Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, dzięki czemu działającym w niej przedsiębiorcom przysługuje zwolnienie z podatku dochodowego.

A ponadto:

Skontaktuj się z nami

Robert Piątkowski
+48 664 464 545
robert.piatkowski@bppt.pl

Oferta inwestycyjna

Panorama 3D