Facebook Pixel
Bydgoski Park Przemysłowo-Technologiczny - menu - ikona

Dofinansowanie na promocję terenów inwestycyjnych

30.12.2017

BPPT

Podpisaliśmy umowę na dofinansowanie projektu ze środków europejskich i będziemy promowali tereny inwestycyjne na najważniejszych targach i konferencjach branżowych w Polsce i na świecie. Do końca 2019 roku zrealizujemy projekt o łącznej wartości ponad 1 mln zł.

Zamierzeniem projektu pn. „Fair Park” jest zwiększenie rozpoznawalności Miasta Bydgoszczy oraz województwa kujawsko-pomorskiego na mapie Polski, Europy i Świata, jako miejsca o wysokim potencjale inwestycyjnym i gospodarczym.

Najbliższe Targi na jakich się zaprezentujemy to Targi Terenów Inwestycyjnych- „Investate Poland 2018”. Oprócz tego w przyszłym roku oferta Parku zostanie również zaprezentowana na Międzynarodowych Targach Opakowań „Packaging Innovations” w Warszawie oraz Międzynarodowych Targach Inwestycji i Nieruchomości Komercyjnych „Expo Real” w Monachium. W roku 2019 Bydgoski Park Przemysłowo – Technologiczny weźmie udział w: Międzynarodowych Targach Budownictwa i Architektury „Budma” w Poznaniu, MIPIM – THE WORLD’S LEADING PROPERTY MARKET w Cannes, Transport Logistic w Monachium oraz konferencjach krajowych: Biurowce w Polsce i Inwestycje na Rynku Nieruchomości Komercyjnych.

Archiwum

Kategorie

Najnowsze aktualności

Wszystkie aktualności

Panorama 3D