Facebook Pixel
Bydgoski Park Przemysłowo-Technologiczny - menu - ikona

II Mistrzostwa Bydgoszczy w jeździe na rolkach dla dzieci i młodzieży

17.05.2019

BPPT

W miniony weekend w BPPT młodzi miłośnicy jazdy na rolkach mieli okazję się wykazać. W zawodach wystartowało blisko 100 zawodników w różnych kategoriach wiekowych. Najstarsi uczestnicy mieli ukończone 16 lat, z kolei najmłodsi – niespełna 4. Frekwencja dopisała.  

11 maja br. na terenie BPPT przy zbiegu ulic Raczkowskiego i Milcherta odbyła się impreza sportowa dla najmłodszych. To druga edycja otwartych Mistrzostw Bydgoszczy w jeździe na rolkach dla dzieci i młodzieży. Wydarzenie było połączone z piknikiem rodzinnym, podczas którego na uczestników czekało wiele atrakcji i dla dzieci, i dla rodziców.

Uczestnicy i ich rodziny mogli korzystać z darmowej fotobudki. Do dyspozycji były także dmuchane zamki dla dzieci, strefa malowania buziek czy stoisko z interaktywnymi robotami. Na głodnych czekały foodtrucki. Jedną z atrakcji było również ognisko – zebrani chętnie grillowali kiełbaski i inne przekąski. Co najważniejsze – pogoda dopisała, więc imprezę tym bardziej można zaliczyć do udanych.

Dla chętnych prowadzone były warsztaty rolkarskie dla dzieci i dla dorosłych prowadzone przez instruktorów z Klubu Jastrzębie.

Organizatorem imprezy był Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz.

Partnerem Mistrzostw jazdy na rolkach była Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna.

II Mistrzostwa jazdy na rolkach dla dzieci i młodzieży w BPPT  II Mistrzostwa jazdy na rolkach dla dzieci i młodzieży w BPPTII Mistrzostwa jazdy na rolkach dla dzieci i młodzieży w BPPT II Mistrzostwa jazdy na rolkach dla dzieci i młodzieży w BPPT II Mistrzostwa jazdy na rolkach dla dzieci i młodzieży w BPPT II Mistrzostwa jazdy na rolkach dla dzieci i młodzieży w BPPT II Mistrzostwa jazdy na rolkach dla dzieci i młodzieży w BPPTII Mistrzostwa jazdy na rolkach dla dzieci i młodzieży w BPPT II Mistrzostwa jazdy na rolkach dla dzieci i młodzieży w BPPT II Mistrzostwa jazdy na rolkach dla dzieci i młodzieży w BPPT II Mistrzostwa jazdy na rolkach dla dzieci i młodzieży w BPPT II Mistrzostwa jazdy na rolkach dla dzieci i młodzieży w BPPT

Archiwum

Kategorie

Najnowsze aktualności

Wszystkie aktualności

Panorama 3D