Facebook Pixel
Bydgoski Park Przemysłowo-Technologiczny - menu - ikona

Konkurs Pracodawca Pomorza i Kujaw 2018

02.01.2019

Konkursy

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie na Pracodawcę Pomorza i Kujaw 2018.

W konkursie może wziąć udział każdy przedsiębiorca prowadzący działalność gospodarczą w regionie kujawsko-pomorskim i zatrudniający pracowników. Udział w konkursie jest bezpłatny. Tytuł ”Pracodawcy Pomorza i Kujaw 2018” przyznany będzie przedsiębiorcom w następujących kategoriach: Mikro i Mały Przedsiębiorca, Średni i Duży Przedsiębiorca oraz Innowacyjna Firma.

Warunkiem udziału jest nominacja kandydującej firmy dokonana przez otoczenie gospodarcze. Nominacje można przesyłać do 7 stycznia 2019r. na adres biura Pracodawców Pomorza i Kujaw.

Celem konkursu jest promocja pracodawców działających w regionie kujawsko-pomorskim, rozwijających swoje przedsiębiorstwa w oparciu o wysokie kompetencje i  stabilne relacje z pracownikami firm, kierujących się zasadami fair play wobec partnerów gospodarczych i społecznych oraz osiągających sukcesy w gospodarce opartej na wiedzy i innowacjach.

Więcej informacji, regulamin i wzór nominacji na: https://www.pracodawcy.info.pl/news/konkurs_pracodawca_pomorza_i_kujaw_2018.html.

Archiwum

Kategorie

Najnowsze aktualności

Wszystkie aktualności

Panorama 3D