Facebook Pixel
Bydgoski Park Przemysłowo-Technologiczny - menu - ikona

Nabór do Katalogu Produktów Eksportowych “MADE IN KUJAWSKO-POMORSKIE”

07.08.2019

Partnerzy

Rozpoczął się nabór zgłoszeń do Katalogu Produktów Eksportowych Województwa Kujawsko-Pomorskiego “MADE IN KUJAWSKO-POMORSKIE” – edycja 2019, który po raz czwarty przygotowywany jest przez Kujawsko-Pomorskie Centrum Obsługi Inwestorów i Eksporterów.

Głównym celem katalogu jest promocja regionalnych firm eksportowych oraz ich usług i produktów na zagranicznych rynkach. Zostanie on przygotowany w polskiej i angielskiej wersji językowej, w oparciu o przekazane przez firmy informacje i materiały graficzne.

Opracowanie będzie dystrybuowane podczas licznych międzynarodowych wydarzeń o charakterze gospodarczym, takich jak targi, wystawy, konferencje, fora gospodarcze, a także podczas spotkań przedstawicieli Samorządu Województwa Kujawsko-Pomorskiego i Urzędu Marszałkowskiego w Toruniu z przedstawicielami regionów partnerskich.

Trzy poprzednie wydania katalogu cieszyły się dużym zainteresowaniem, zarówno polskich i zagranicznych placówek dyplomatycznych oraz instytucji gospodarczych wspierających umiędzynarodowienie przedsiębiorstw, jak i importerów, poszukujących kontrahentów w Polsce.

W katalogu mogą zaprezentować się eksportujące przedsiębiorstwa, których siedziba lub prowadzona działalność (produkcja) znajduje się na terenie województwa kujawsko-pomorskiego, a oferowane produkty są również wytwarzane na terenie naszego regionu. Za jego pośrednictwem mogą się również promować firmy, które nie eksportują jeszcze swoich produktów/ usług.

Zamieszczenie wizytówki w katalogu jest bezpłatne, jednak liczba firm, które mogą wziąć udział w publikacji jest ograniczona. W związku z tym zgłoszenia przyjmowane są do 15 września 2019 r.

Więcej informacji na temat katalogu i zgłoszeń znajduje się pod linkiem.

 

Archiwum

Kategorie

Najnowsze aktualności

Wszystkie aktualności

Panorama 3D