Facebook Pixel
Bydgoski Park Przemysłowo-Technologiczny - menu - ikona

Program Akceleracyjny Sharon Academy

19.04.2019

Partnerzy

Rozpoczął się nabór do Programu Akceleracyjnego SharOn Academy, realizowanego w ramach projektu SharOn (Opportunities for European Entrepreneurs in the sharing economy) przez TARR S.A. i DeLab przy Uniwersytecie Warszawskim. Projekt finansowany jest ze środków programu Unii Europejskiej COSME.

Dla kogo?

Program kierowany jest do zespołów z całej Polski, posiadającym koncepcję/pomysł na rozwiązanie dedykowane sektorowi ekonomii współdzielenia. Czekamy na zgłoszenia od wszystkich – możecie być grupą znajomych, ale i działającą już firmą chcącą rozwijać swoje produkty czy usługi pod czujnym okiem ekspertów.

Czym jest ekonomia współdzielenia?

To zjawisko związane z technologiami cyfrowymi, dzięki którym tworzą się nowe modele biznesowe oparte na szeroko rozumianej współpracy i wymianie. Służą temu platformy internetowe, które łączą ludzi, umożliwiając im świadczenie usług lub wspólne korzystanie z aktywów, zasobów, czasu, umiejętności lub kapitału, bez przekazywania praw własności.
Przykład? Airbnb, BlaBlaCar, Jadę Zabiorę, czy Polak Potrafi.

Jaki będzie przebieg SharOn Academy?

• ETAP I: BootCamp – praca nad modelem biznesowym, UX, sprzedażą, marketingiem, prezentacją i finansami.
• ETAP II: Mentoring – 10 godzin indywidualnych konsultacji z ekspertami w swoich dziedzinach, m.in. Michałem Misztalem, Łukaszem Zgiepem czy Arturem Kurasińskim.
• ETAP III: DemoDay – 5 najlepszych startupów – po jednym z każdego kraju partnerskiego, zaprezentuje swoje projekty przed międzynarodowym jury oraz potencjalnymi inwestorami na wydarzeniu finałowym – DemoDay w Warszawie.

Formularz rejestracyjny dostępny jest na stronie www.sharonacademy.eu do 30.04.2019 r.

Archiwum

Kategorie

Najnowsze aktualności

Wszystkie aktualności

Panorama 3D