Facebook Pixel
Bydgoski Park Przemysłowo-Technologiczny - menu - ikona

TECH-MED nowym inwestorem w BPPT

31.12.2017

BPPT

Zakład Techniki Medycznej „TECH-MED” Sp. z o.o. to polski producent specjalistycznego sprzętu i wyposażenia medycznego. Od 20 lat dostarcza produkty do szpitali i innych placówek medycznych zarówno w kraju, jak i zagranicą (m.in. Afryka, Ameryka, Europa). Sukces naszej Firmy to połączenie wiedzy i wieloletniego doświadczenia, które pozwoliły na stworzenie nowoczesnej linii produktów z wykorzystaniem najnowszych technologii.

Dzięki doświadczonemu Zespołowi Specjalistów sprzedaż w ZTM „TECH-MED” zawsze powiązana jest z fachowym doradztwem oraz wsparciem technicznym. Jednym z gwarantów wysokiej jakości produktów jest nowoczesny park maszynowy, który nieustannie zwiększa możliwości produkcyjne i technologiczne oraz umożliwia tworzenie innowacyjnych rozwiązań. Od wielu lat firma posiada System Zarządzania Jakością PN-EN ISO 9001:2009 oraz PN-EN ISO 13485:2012 dla wyrobów medycznych.

Ponadto firma zapewnia pełen serwis usług gwarancyjnych i pogwarancyjnych dla wyrobów marki własnej.

Spółka na dzień dzisiejszy zatrudnia czterdzieści cztery osoby i obecnie jest w fazie intensywnego rozwoju czemu dowodzi między innymi zakupu działki i rozpoczęcie budowy nowej hali produkcyjnej oraz budynku administracyjnego. Nowa siedziba będzie się mieściła na terenie Bydgoskiego Parku Przemysłowo — Technologicznego w Bydgoszczy.

Archiwum

Kategorie

Najnowsze aktualności

Wszystkie aktualności

Panorama 3D